top of page
IMG_0671_edited.jpg
Component 2 – 1.png

ELIA RESTAURANT

Eşsiz deniz ve doğa manzarası eşliğinde yöresel tatlar, deniz ürünleri ve ızgaralar, atıştırmalıklar, sıcak-soğuk içecekler, alkolsüz ve alkollü zengin içecek menümüzle unutulmaz tatlar sunmak isteyen deneyimli mutfak personelimizle hizmetinizdeyiz.

Component 2 – 1.png
IMG_0701-1.jpg

MENU

Component 2 – 1.png
KAHVALTI

Elia misafirperverliğinin ilk yansıması olarak; sizleri her sabah eşsiz bir doğa, deniz kokusu, zeytin ağaçları ve kuş sesleri içinde güne enerjik bir başlangıç için taptaze hazırlanan yöresel, doğal ve organik ürünlerle hazırlanan masalarımız karşılayacak. Taze sıkılmış portakal suyunuz, taş fırında hazırlanmış doğal köy ekmeğiniz, Vesile Hanım tescilli markalı yöresel ürünleriniz, köy yumurtanız, doğal çam balınız, özel üretim peynirleriniz, yöresel zeytin ve zeytinyağınız ve daha sayamadığımız pek çok damak çatlatan lezzetimiz masalarınızda 08:30’ dan 10:30’ a kadar sizleri bekliyor olacak.

Kahvaltı sonrası kahve keyfinizi de dilerseniz hamakta, salıncakta veya koltuklarda, zeytin ağaçlarının gölgesindeki yemyeşil bahçemizde ister kitabınızla başbaşa, ister dost sohbetleriyle süreceksiniz.

ÖĞLE YEMEĞİ

Zengin atıştırmalık seçeneklerinin yanında, salata, ızgara seçeneklerimiz ve zeytinyağlılar veya tencere yemeklerinden vazgeçemeyenler için günlük standart menülerimizi de tercih edebileceksiniz. Formunu hep korumak isteyenler için özel diyet menü seçeneklerimiz de sizleri bekliyor.

 

AKŞAM YEMEĞİ

Beach alanımızda, deniz manzarası eşliğinde hem yöresel hem dünya mutfaklarından başlangıçlar, mezeler, ara sıcaklar, taptaze mevsimlik deniz ürünleri ve ızgaralar, ayrıca “Elia Special Octopus-Whole Grilled” (Elia Special Bütün Ahtapot Izgaramızla) damaklarınızda unutulmaz tatlar bırakmayı garanti ediyoruz. 

 

Yemeklerinize deniz sesi, iyot kokusu ve ay ışığı kendiliğinden eklenecek; bu eşsiz ortamda size kalan, sadece anın ve tüm lezzetlerin tadını çıkarmak… 

bottom of page